Гума зимова Semperit Master-Grip 2 185/60 R15 б/в
Виготовлена 30 тиждень 2020 року
В наявності 2 штуки (2400 грн / пара)
Велика розбірка Renault в Києві + станція техобслуговування www.unic.kiev.ua
Виконуємо всі види ремонтних робіт.
Постійно в наявності великий вибір нових та б/в запчастин для усіх моделей.
Висилаемо закази «Новою Поштою» та «Самовивоз».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Semperit |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Б/У |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 88 |
| Индекс скорости | T |
| Ширина шины | 185 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Вид шины | Радиальная |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴








