Гума зимова Falken euroall season AS200 185/60 R15 б/в
- В наличии
от 1 000 ₴
+380 (50) 413-23-65
Запчастини:
- +380 (63) 371-00-01СТО:
- +380 (66) 386-94-44Запчастини:
- +380 (66) 929-54-44Запчастини:
- +380 (67) 745-84-440989600506 СТО:
Гума зимова Falken euroall season AS200 185/60 R15
Виготовлена 06 тиждень 2017 року
Стан б/в
Велика розбірка Renault в Києві + станція техобслуговування www.unic.kiev.ua
Виконуємо всі види ремонтних робіт.
Постійно в наявності великий вибір нових та б/в запчастин для усіх моделей.
Висилаемо закази «Новою Поштою» та «Самовивоз».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Б/У |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 84 |
| Индекс скорости | T |
| Ширина шины | 185 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Вид шины | Радиальная |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
Информация для заказа
- Цена: от 1 000 ₴








