Гума зимова Hankook Icept RS2 165/65 R15
Made in Hungary / 27 тиждень 2019 року
В наявності 2 штуки-2000 грн
Оригінал (RVI) Renault Рено / стан б/в
Велика розбірка Renault в Києві + станція техобслуговування www.unic.kiev.ua
Виконуємо всі види ремонтних робіт.
Постійно в наявності великий вибір нових та б/в запчастин для усіх моделей.
Висилаемо закази «Новою Поштою» та «Самовивоз».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hankook |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Б/У |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс нагрузки шины | 81 |
| Индекс скорости | T |
| Ширина шины | 165 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Вид шины | Радиальная |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
| Дополнительные характеристики | |
| Ось | Универсальная |
Информация для заказа
- Цена: от 2 000 ₴/пара










