Гума зимова Semperit Master-Grip 2 185/60 R15 б/в
Виготовлена 30 тиждень 2020 року
В наявності 2 штуки (2400 грн / пара)
Велика розбірка Renault в Києві + станція техобслуговування www.unic.kiev.ua
Виконуємо всі види ремонтних робіт.
Постійно в наявності великий вибір нових та б/в запчастин для усіх моделей.
Висилаемо закази «Новою Поштою» та «Самовивоз».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Semperit |
| Сезонність шин | Зимові нешиповані шини |
| Стан | Вживані |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Індекс швидкості | T |
| Ширина шини | 185 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








