Гума зимова Hankook Icept RS2 165/65 R15
Made in Hungary / 27 тиждень 2019 року
В наявності 2 штуки-2000 грн
Оригінал (RVI) Renault Рено / стан б/в
Велика розбірка Renault в Києві + станція техобслуговування www.unic.kiev.ua
Виконуємо всі види ремонтних робіт.
Постійно в наявності великий вибір нових та б/в запчастин для усіх моделей.
Висилаемо закази «Новою Поштою» та «Самовивоз».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hankook |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Вживані |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс навантаження шини | 81 |
| Індекс швидкості | T |
| Ширина шини | 165 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 000 ₴/пара










